Ковальова Тетяна

Ковальова Тетяна

Специалист по продаже домов
Дім24
Полтава

Ковальова Тетяна

Специалист по продаже домов
Дім24
Полтава
Верифицированный профиль
8
Лет опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
25
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня
Народилася та виросла в Полтаві. Вищу освіту здобула в ПНТУ ім. Ю. Кондратюка за спеціальністю «Теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну». Також маю кваліфікацію бухгалтера та фінансового консультанта.

Нерухомість — це не просто квадратні метри, а інструмент інвестицій і життєвих рішень. Професія рієлтора дозволяє мені поєднувати аналітичне мислення, знання ринку й любов до роботи з людьми.

Я постійно вдосконалююсь у сферах юриспруденції, економіки, психології та будівництва, щоб надавати клієнтам вичерпну консультацію та впевненість у кожній угоді.

Мої принципи роботи:
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта
- Професіоналізм і чесність
- Прозорість усіх процесів
- Підтримка від першої зустрічі до підписання договору

Досвід.
У сфері нерухомості працюю близько 8 років. За цей час сформувала динамічну клієнтську базу, яку постійно поповнюють задоволені та вдячні клієнти.

Продажа квартир (6)

  • Дім24
    47 000 $
    1 119 $/м²

    Железная ул., 4

    2 комнаты
    42 / 26 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    1980 год постройки
    сегодня
    Двокімнатна квартира по вул. Європейська Продається затишна двокімнатна квартира в цегляному п’ятиповерховому будинку. Другий поверх, зручне планування, кімнати окремі. Загальна площа – 42 кв.м. Квартира у гарному стані, можна відразу заселятись. Встановлений кондиціонер. Опалення централізоване. Тихий та доглянутий двір, асфальтований під’їзд, є дитячий майданчик. Розвинена інфраструктура: поруч школа, садочок, поліклініка, зупинка громадського транспорту, два супермаркети. Ринок у пішій доступності. Деталі за телефоном. УУмови співпраці: Послуги АН від 2-6%, залежно від обраного пакета. Лояльність. 1. Для наших захисників ЗСУ, ТРО, АТО — 20% знижка на послуги АН 2. Для ВПО — 15% зни...
    Риелтор
  • Дім24
    60 000 $
    1 333 $/м²

    Павленковская пл., 3

    1 комната
    45 / 20 / 8 м²
    этаж 8 из 10
    2018 год постройки
    сегодня
    1 кімнатна квартира біля Павленківської площі Продається стильна 1 кімнатна квартира-студія, зонована для комфортного проживання. Загальна площа — 45 кв.м, простора кухня — 20 кв.м. Будинок цегляний, теплий і надійний. Квартира розташована на восьмому поверсі десятиповерхового будинку. З вікон відкривається чудовий панорамний краєвид. Опалення індивідуальне. Зручне розташування: поруч Київський вокзал, ТРЦ «Київ» та вся необхідна інфраструктура — магазини, кафе, зупинки, школи. Телефонуйте для подробиць. Деталі інтер’єру: Гарний ремонт Планування: Студія
    Риелтор
  • Дім24
    50 000 $
    1 042 $/м²

    Пушкина ул. (Пушкина), 141

    1 комната
    48 / 18 / 17 м²
    этаж 5 из 10
    2019 год постройки
    сегодня
    1 кімнатна квартира в центральній частині міста Пропонується 1 кімнатна квартира в новому будинку з автономним опаленням. Розташована на 5 поверсі. Загальна площа — 48 кв.м, кухня — 17 кв.м. Є дві лоджії. Стан після будівельників, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення. Встановлений котел, виконана стяжка підлоги, виведені труби під сантехніку. Встановлені лічильники на всі комунікації. Будинок розташований на закритій території з двома заїздами. Найближча зупинка громадського транспорту — площа Київська (Зигіна). У пішій доступності школи, дитячі садки, супермаркети, банки. Деталі за телефоном.
    Риелтор
  • Дім24
    73 000 $
    890 $/м²

    Александра Бедного ул., 1

    3 комнаты
    82 / 43 / 11 м²
    этаж 5 из 10
    2010 год постройки
    сегодня
    3 кімнатна квартира на Подолі У продажу простора 3 кімнатна квартира в теплому цегляному будинку. Розташована на 5 поверсі десятиповерхового будинку. Не кутова, знаходиться всередині будинку, тепла та економна за комунальними платежами. Встановлений індивідуальний тепловий лічильник на квартиру, що дозволяє самостійно регулювати опалення. Загальна площа — 82 кв.м, житлова — 43 кв.м, кухня — 11 кв.м. Планування зручне: три окремі кімнати, гардеробна, просторий санвузол. Можливе перепланування під ваші потреби. Квартира повністю звільнена та підготовлена під косметичний ремонт — чудова можливість реалізувати власний інтер’єрний проєкт. Встановлені лічильники на воду та газ. Розвинена інфра...
    Риелтор
  • Дім24
    55 000 $
    887 $/м²

    Мира ул., 6

    3 комнаты
    62 / 39 / 8 м²
    этаж 2 из 5
    1980 год постройки
    сегодня
    Трикімнатна квартира на Подолі У продажу 3 кімнатна квартира в цегляному будинку. Розташована на 3 поверсі п"ятиповерхового будинку. Гарне місце розташування будинку. Поруч зупинка Богдана Хмельницького. Загальна площа квартири 62 кв.м. Кімнати роздільні, а простора кухня майже 7,5 кв.м. Поруч з будинком є: зупинка громадського транспорту, школи, дитячі садки, поліклініки, аптеки, банки, продуктові магазини. І якщо ви бажаєте насолодитися мальовничою природою, вона теж знаходиться всього за кілька хвилин - ліс і річка! Більше інформації за телефоном, звертайтеся!
    Риелтор
  • Дім24
    40 000 $
    941 $/м²

    Соборности ул. (Жовтнева), 49

    2 комнаты
    43 / 30 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1970 год постройки
    сегодня
    2 кімнатна квартира, центр міста, 42,5 кв.м, Полтава У продажу 2 кімнатна квартира в центральній частині Полтави. Продається з меблями, що дозволяє заїхати без додаткових витрат. Загальна площа — 42,5 кв.м. Розташована на 5 поверсі цегляного будинку. Не кутова, тепла. Функціональне планування — дві окремі кімнати. Квартира світла, з комфортним житловим простором. Замінені вікна та комунікації. Встановлено кондиціонер. Санвузол суміжний. Опалення централізоване. Дах будинку оновлений близько 5 років тому. Гарне розташування — центр міста, поруч магазини, транспорт, інфраструктура. Додаткові питання за телефоном. Звертайтесь!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.